Общество

Відтепер українці зможуть самостійно викликати мобільну бригаду, аби здати ПЛР-тест - Спец. Материалы

18:22 25 Ноябрь Киев, Украина

Відтепер українці зможуть самостійно викликати мобільну бригаду, аби здати ПЛР-тест Сімейний лікар більше не буде викликати для свого пацієнта мобільну бригаду, яка відбирає біоматеріал для ПЛР-тесту. Кожен зможе самостійно її викликати через контакт-центр. Про це повідомляє Львівський портал, посилаючись на інформацію пресслужби Міністерства охорони здоров’я. На початку листопада МОЗ запустило цілодобовий «ковідний» контакт-центр.

А вже з 26 листопада на його базі запрацює послуга виклику мобільної бригади, яка приїде до хворого і візьме у нього матеріал для ПЛР-тесту. Відтак для того, аби до пацієнта приїхала мобільна бригада, виклик від сімейного лікаря буде необов’язковим. Реклама партнерів «З 26 листопада МОЗ запускає в тестовому режимі послугу з виклику через контакт-центр мобільної бригади. У закладах охорони здоров’я будуть визначені особи, які відповідатимуть за цю роботу.

Запровадження цієї опції через контакт-центр дозволить пришвидшити виклик мобільної бригади хворим, які мають симптоми COVID-19», – йдеться у повідомленні. Зателефонувати у цілодобовий контакт-центр МОЗу можна за телефоном: 0-800-60-20-19. На лінії працюють 150 операторів. Також у Львові діє безкоштовна гаряча лінія «Стоп-коронавірус».

Аби отримати безоплатну фахову консультацію медиків, потрібно зателефонувати за номером: 0-800-208-868. Гарячу лінію створили з ініціативи львів’янина Ігоря Васюника. Саме ця лінія – перша і єдина приватна гаряча лінія, яку рекомендувало Міністерство охорони здоров’я України для фахових консультацій Covid-19. .