Общество

Вільховецька ОТГ передала Тячівській райлікарні апарат ШВЛ та експрес - тести на виявлення COVID-19 (фото) - Экстренные новости Украина

22:21 02 Июль Киев, Украина

Вільховецька ОТГ передала Тячівській райлікарні апарат ШВЛ та експрес - тести на виявлення COVID-19 (фото) Сьогодні 02.07.2020 р. в Тячівську РДА з благородною місією завітав голова Вільховецької ОТГ Михайло Цірик. Відтак у малому залі відбулася зустріч за участі голови РДА Тімура Аверіна, голови райради Василя Каганця та заступника головного лікаря з лікувальної роботи КНП «Тячівська райлікарня» Віктора Поповича. Як повідомив очільник ОТГ Михайло Цірик, у зв’язку із спалахом коронавірусного захворювання на території району, громадою було вирішено закупити за кошти з місцевого бюджету апарат штучної вентиляції легень для потреб Тячівської районної лікарні.

А також передати медикам 20 експрес - тестів на виявлення COVID-19 , які раніше придбано й успішно використовуються в громаді. Даний апарат ШВЛ стане в нагоді лікарям під час надання медичної допомоги хворим, оскільки він є мобільним, може працювати як в стаціонарі так і на викликах до пацієнтів. Такого типу моделі з медичного обладнання для штучної вентиляції легень поки що немає в лікарні, тож його буде розміщено в реанімаційному відділенні, де знаходяться найбільш важкі пацієнти, які потребують кисневої терапії. У підсумку зустрічі керівництва району та ОТГ було наголошено на об’єднанні зусиль всіх гілок влади для покращення матеріально-технічного стану КНП «Тячівська райлікарня», яку нещодавно визначено опорною з розширеним пакетом послуг.