Общество

Все-таки добре, що вірус почався з Китаю, а не зі Львова. Бо це був би апокаліпсис - rezonans.info

16:17 27 Февраль Киев, Украина

Все-таки добре, що вірус почався з Китаю, а не зі Львова. Бо це був би апокаліпсис © фото Павла Паламарчука/ZAXID.NET Все таки добре що вірус почався з Китаю, а не зі Львова. Бо це був би апокаліпсис. Вірус би почався з Шувару. Верхнього.

Швидкі не приїжджають на виклики бо бояться. Лікарі звільнилися і йдуть працювати в Глово. Лікарні не примають хворих бо не мають боксових палат. Лише інфекцій лікарня має бокси і 200 місць, але вони всі зайняті міськими депутами і їх сімями.

Уряд виділяє мільярд на нові бокси. Наступного дня головний лікар Львова купляє БМВ. Люди купляють довідки шо вони не хворі, пють фармацетрон і втікають закордон. Маски можна купити тіки по блату і знайомствах.

Маски вже дорожчі ніж біткоїн. Локаль закриває криївку і на її місці відкриває ресторан-атрацію Коронавірус. Офіціанти розказують легенду що саме звідси пішов вірус. Основна страва – гуляш з легень Уряд запланував новий госпіталь.

Козловський погодився будувати. Але чомусь замість лікарні вийшов Авалон в парку Знесіння. Всі спортивні події скасовані. Лише Карпати грають, бо на їх матчі і так не ходять.

Львів закрили. Скасували всі масові заходи. Крім хресної ходи. Після хресної ходи кількість хворих зросте в кілька раз.

Пропали корки на дорогах. Урбаністи дуже тішаться. Кажуть що то все через виділені лінії для громадського транспорту. Через активність в групі Варта1 і Людоньки порадьте сервери фейсбука не витримують і падають.

Садовий запевняє що йому снився Ісусик який обіцяв що все буде добре. Зеленський закликає не панікувати. Каже — треба просто припинити кашляти. Але 95 скасовує українські концерти і їде гастролювати у Гренландію.

Синютка пише пост що то кара Божа на Львів, бо 30% на виборах у Львові проголосували за Зеленського. Ті шо голосували за Порошенка можуть не переживати. Їх хвороба не візьме. Васюник клеїть борди — безкоштовні маски – це реально.

Міністр охорони здоров’я переїхала до Львова, але вночі першою маршруткою Львів-Мостиська втекла до Польші. Кордон з Польщою перекрили. Але його вязли штурмом. Бо хтось має ж возити парувкі і йогобелу.