Общество

Якою буде українка через 10 років? Психолог розповіла, чому роль жінок у нашому суспільстві зміцнюється - Читать в rezonans.info

03:33 15 Февраль Киев, Украина

Якою буде українка через 10 років? Психолог розповіла, чому роль жінок у нашому суспільстві зміцнюється Катерина Гольцберг «Якщо ж жінка відмовляється ставати матір’ю, то вона стає навіть не рівною чоловіку, а навіть його випереджає» Можливості чоловіків і жінок стали майже однаковими. Таку думку в інтерв’ю  «Главкому» висловила практикуючий психолог Катерина Гольцберг. «Із винайденням пральної машини та мультиварки можливості чоловіків із жінками практично зрівнялися, єдине, чого не може чоловік, це народжувати», - визнає психолог. На думку Гольцберг, «якщо ж жінка відмовляється ставати матір’ю, то вона стає навіть не рівною чоловіку, а навіть його випереджає».

«У багатьох речах жінка виявляє більшу гнучкість, маневреність – те, чого чоловік у силу своїх психологічних особливостей проявити не може. Тому я згодна із багатьма футурологами: роль жінок у суспільстві зміцнюється», - пояснила психолог. Водночас, Гольцберг не виключає можливості того, що «маятник може хитнутися у протилежний бік». «Зверніть увагу: жінок у хіджабах на вулицях європейських містечок дедалі більшає», - застерегла психолог.

Нагадаємо, минулого року у школах почали викладати факультативний курс за посібником «Основи сім’ї». Користувачі соцмереж наробили багато галасу через те, що підручник для старшокласників лякає українських дітей гріхами, абортами і кастрацією. Міносвіти дослухалось: у грудні викладання було тимчасово призупинено. Як повідомлялося, у Міністерстві юстиції повідомили, що протягом минулого року українці стали більше одружуватися, ніж розлучатися. .