Общество

З Івано-Франківська запускають сезонні авіарейси в Бухарест - Спец. Материалы

02:01 03 Декабрь Киев, Украина

З Івано-Франківська запускають сезонні авіарейси в Бухарест Windrose запускає сезонні авіарейси в Бухарест Польоти будуть виконуватися двічі на тиждень Авіакомпанія Windrose з 27 грудня запускає сезонні рейси за маршрутом Івано-Франківськ - Бухарест. Про це повідомляє Центр транспортних стратегій (ЦТС). Наголошується, що польоти будуть здійснюватися по понеділках і п'ятницях. На маршруті буде задіяний літак Embraer 145.

В аеропорт столиці Румунії літак буде вилітати о 12:00, а прилітати в 13:15. З Румунії виліт в 14:00, приліт в аеропорт Івано-Франківська - о 15:30. Ціна перельоту в одну сторону стартує від 2500 грн. Тариф враховує багаж вагою до 23 кг.

Один комплект лижного спорядження перевозиться безкоштовно у випадку, якщо сумарна вага з багажем не перев.ищує 23 кг. Нагадаємо, авіакомпанія Windrose розглядає можливість запуску з кінця поточного року чартерних рейсів з Києва до столиці Словенії Любляни. Рейси між Києвом і Любляною можуть стартувати, починаючи з 21 грудня, але керівництво української авіакомпанії ще не прийняло остаточного рішення на цей рахунок. .