Общество

За 10 днів у Китаї збудують спецлікарню для заражених коронавірусом (ВІДЕО) - Расследование редакции

07:57 25 Январь Киев, Украина

За 10 днів у Китаї збудують спецлікарню для заражених коронавірусом (ВІДЕО) За 10 днів у Китаї збудують спецлікарню для заражених коронавірусом (ВІДЕО) Що це за хвороба і звідки вона взялася Tweet У китайському місті Ухань розпочали будівництво тимчасової лікарні для пацієнтів, які заразилися новим коронавірусом. Завершити будівництво медзакладу площею 25 тис. м² планують за 10 днів: уже 3-го лютого лікарню планують здати в експлуатацію, передає «Громадське».

Спеціальна лікарня на тисячу місць має об'єднати медичні ресурси міста, щоб ізолювати хворих та ефективно їх лікувати.

Звідки взявся цей вірус? Усе почалося з того, що у грудні в 12-мільйонному Ухані (одному з найбільш густонаселених міст центрального Китаю) зафіксували спалах пневмонії, яку викликав невідомий збудник. А вже на початку січня китайські дослідники виявили новий коронавірус, який і спричинив незрозумілу хворобу.
Виявилося, що випадки захворювання пов’язані з торговцями місцевого ринку, які продавали живу рибу, тварин і птахів. Згодом ринок закрили і продезінфікували, проте кількість хворих продовжила зростати.

9 січня зафіксували першу смерть від вірусу. Помер 61-річний чоловік, який був постійним відвідувачем ринку. На сьогодні кількість загиблих зросла до 26, а загальна кількість хворих перевищила 830 осіб. Новий вірус із Китаю вже потрапив до Таїланду, Японії, Південної Кореї та США.

У Росії до лікарні також потрапила жінка з підозрою на коронавірус. Симптоми коронавірусу Дуже схожі на симптоми звичайної застуди, грипу або – в найскладніших випадках - запалення легень. Це висока температура, утруднення дихання, враження дихальних шляхів і легень. Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4 .