Общество

Забудовнику магазину "Океан" у Львові загрожує штраф - Читать в rezonans.info

10:55 06 Август Киев, Украина

Забудовнику магазину "Океан" у Львові загрожує штраф Як повідомили в інспекції ДАБК у м. Львові, під час перевірки на об’єкті будівництва "Реконструкція будівлі магазину "Океан"" у Львові виявлені порушення законодавства, тож порушнику загрожує штраф. Про це інформує голова ГО "Варта 1" Ігор Зінкевич.  За його даними, з 18 до 31 липня тривала перевірка на об’єкті будівництва "Реконструкція будівлі магазину „Океан“ на вул. В.

Великого, 26А у м. Львові". За її результатами виявлено порушення законодавства у сфері містобудівної діяльності, що проявилося у відхиленні від затвердженої проектної документації при виконанні будівельних робіт шляхом демонтажу зовнішньої стіни з елементами мозаїчного фасаду, що підлягала збереженню. Відтак, порушнику загрожує штраф у розмірі сорока п'яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Как сообщили в инспекции ГАСК в г. Львове, во время проверки на объекте строительства "Реконструкция здания магазина "Океан"" во Львове выявлены нарушения законодательства, поэтому нарушителю грозит штраф. Об этом сообщает председатель ОО "Варта 1" Игорь Зинкевич.  По его данным, с 18 по 31 июля продолжалась проверка на объекте строительства "Реконструкция здания магазина" Океан "на ул. В.

Великого, 26А в г.. Львове". По ее результатам выявлены нарушения законодательства в сфере градостроительной деятельности, которые проявились в отклонении от утвержденной проектной документации при выполнении строительных работ путем демонтажа внешней стены с элементами мозаичного фасада, подлежащей сохранению. Поэтому нарушителю грозит штраф в размере 45 прожиточных минимумов для трудоспособных лиц.