Общество

Засоби захисту роздають членам ужгородських ДВК напередодні повторного голосування (ВІДЕО) - Экстренные новости

23:09 21 Ноябрь Киев, Украина

Засоби захисту роздають членам ужгородських ДВК напередодні повторного голосування (ВІДЕО) - Экстренные новости За її словами, на частині дільниць також встановили додаткові кабінки. "Отримали захисні костюми, антисептики, маски, рукавички, захисне скло на обличчя – все отримали", — сказала секретарка дільниці, яка розташована в третій школі в Ужгороді. Ольга Миронова прийшла до ПАДІЮНу, щоб забрати засоби захисту. На їхній дільниці зареєстровані понад 1200 виборців.

За словами Ольги Миронової, завтра зберігатимуть дистанцію, виборцям мірятимуть температуру. На дільниці в 19-й школі, де майже 2 тисячі виборців, приміщення, де триватиме голосування, будуть провітрювати щодві години, — розповіла голова комісії Олександра Кіщак. "Буде дезінфекція кабінок і виборчої зали. Щодві години члени дільничної комісії будуть змінювати маски та рукавички.

Розмітку для дотримання дистанції на своїй дільниці ми вже зробили", — сказала жінка. Засоби захисту отримають в переддень виборів усі 69 дільниць, розповіла членкиня міської територіальної комісії Єлізавета Арендаш: "Для другого туру міська рада виділила гроші, і на багатьох дільницях зробили додаткові кабінки, щоб не було черг. Не думаю, будуть черги, бо набагато коротший буде термін волевиявлення громадянина, бо буде лише один бюлетень", — пояснила вона. За словами Єлізавети Арендаш, бюлетені члени дільничних комісій забирали за графіком.