Общество

Зеленський має напружитись - Экстренные новости

14:28 22 Апрель Киев, Украина

Зеленський має напружитись Блоги 02 Февраля 2021 Зеленський має напружитись Зеленський зі своїм інтерв'ю НВО відсунув на другий план старт нового політичного року в України Так, так. Саме 1 лютого, коли ми всі обурювалися недолугістю Найвеличнішого сталося кілька подій, які у той чи інший спосіб визначатимуть 2021 рік в Україні. 1. Дмитро Разумков опублікував пафосне відео, у якому він, очевидно, хотів постати у ролі молодого і перспективного лідера.

Очевидно, Дмитро Володимирович, який у 2018-2019 роках працював дублером Зеленського на президентських виборах, втомився бути "вічно другим". Він хоче бути першим. Він хоче такі ж відосики як Зеленський. Він хоче бути кращим за Зеленського.

Бо який насправді Зеленський, він добре знає - ніякий. Тому Разумков, промовивши у цьому паркетному відео, позбавленому смислу і людей фразу: "Починаємо працювати", очевидно мав на увазі: "Починаю працювати над своїм політичним майбутнім". Зеленський мав би напружитись. 2.

Давид Арахамія заявив про можливість нової парламентської більшості - "Слуги народу" і "Батьківщини". Якщо це станеться: "Слуга народу" 2021 року перестане існувати. Юлія Володимирівна вже пережовувала і не такі проекти. Якщо "СН" піде на союз із "Батьківщиною", у наступній Раді "слуг" може вже і не бути.

Або якщо вони і будуть - у дуже мінімальній кількості. Зеленський мав би напружитись. 3. Володимир Гройсман в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив про серйозні наміри його політичної сили поборотися за присутність у Верховній Раді.

Минулого року його "Українська стратегія" отримала тотальну перемогу на місцевих виборах на Вінничині. Думаю, для Гройсмана не проблематично буде сформувати і свою фракцію у парламенті. Нині Гройсман жорстко критикує уряду Шмигаля і його тарифну політику. Тиждень тому дивився його дискусію з Вітренком і Шмигалем на ICTV.

Гройсман виглядав на кілька голів краще своїх опонентів. На його тлі "слуги" справді виглядають "пацанвою зєльоною". Зеленський мав би напружитись. 4.

ОПЗЖ Медведчука і Бойка. Партія кума Путіна і їхній інформаційний пул "качають" інформпростір "фашистами", "примусовою українізацією", "більченками", "заборонами булгакова". Москва хоче зробити Бойка президентом, Медведчук, я так розумію, через парламентські вибори хоче контролювати Раду та уряд. Зеленський мав би напружитись.