Общество

Жителі однієї із громад Тернопільщини зібрали новорічні подарунки захисникам - Читать всем на rezonans

06:20 08 Декабрь Киев, Украина

Жителі однієї із громад Тернопільщини зібрали новорічні подарунки захисникам На Тернопільщині учні, батьки, вчителі та небайдужі долучилися до благодійної справи. За останні декілька років склалися добрі традиції благодійництва: щороку до Святого Миколая учні, працівники навчальних закладів, батьківські колективи беруть активну участь спільно з волонтерами, ГО «Самооборона Борщівського району» в акції «Допоможи воїну» для військовослужбовців АТО/ООС, які сьогодні захищають українську землю від агресора. Українські воїни повинні відчувати нашу підтримку і допомогу, пише Скала-Подільська громада. Колективи закладів загальної середньої освіти громади зібрали для захисників солодощі, смаколики, солодкі сувеніри-вітання, фрукти, предмети гігієни.

Також власноруч виготовили ангелів, листівки з побажаннями до новорічних та різдвяних свят, тощо. В загальному зібрали 34 посилки, 6 відер вареників, які завантажили для відправки, 6 грудня, у День Збройних сил України.

Допомога військовим АТО – це той напрямок, який допомагає робити усе можливе задля того, аби зберегти життя наших солдатів та добровольців, які захищають на Сході територіальну цілісність України, полегшити їм нелегкий солдатський побут. У день Святого Миколая подарунки не лише приємно отримувати, але і дарувати.