Общество

Жителів Тернопільщини попросили не йти на Білецьку, а писати листи - Редакция rezonans.info

00:37 27 Март Киев, Украина

Жителів Тернопільщини попросили не йти на Білецьку, а писати листи Через режим надзвичайної ситуації, запроваджений на території Тернопільської області, внесли зміни у роботу Центрів обслуговування платників (ЦОП) територіальних органів ГУ ДПС у Тернопільській області.  Отже, із 23 березня на період дії карантину адмінпослуги надаватимуть винятково в електронному режимі, наголосили у Секторі комунікацій Головного управління Державної податкової служби (ДПС) у Тернопільській області. 

– Зверніть увагу, що на цей час зупиняється перебіг строків звернень за отриманням адміністративних та інших послуг і строків надання цих послуг, – кажуть у податковій. – Після припинення карантину перебіг цих строків продовжать з урахуванням часу, що минув до його зупинення.
Нагадаємо, до послуг підприємців нині – електронні сервіси за посиланням. Діють електронні скриньки для подання письмових звернень: [email protected] та [email protected]

Їх можна використовувати для отримання інформаційно-довідкових послуг без використання електронного цифрового підпису. 

– Окрім того, працюють такі номери телефонів: приймальня (0352) 43-46-01, канцелярія (0352) 43-46-09 і факс (0352) 43-46-02, – наголошують у податковій. – Сподіваємось на ваше розуміння. Подбаймо про власне здоров’я і безпеку своїх рідних. Будьмо гуманні та єдині у цей час випробувань.