Общество

Житомирська волонтерка заявила: її вдарив в обличчя лікар (ВІДЕО) - Редакция rezonans.info

13:27 23 Май Киев, Украина

Житомирська волонтерка заявила: її вдарив в обличчя лікар (ВІДЕО) Вже 7-й рік працює волонтерська благодійна організація. Її керівник Наталія Горкуша розповідає: заявила про побиття у соцмережі Фейсбук та до поліції. Має очевидців — волонтерів благодійної організації. За матеріалом телеканалу СК1.

«Коли пороз’їжджалися вже всі, інцидент вичерпався, я сіла в машину, почала їхати. Він просто зупинився біля машини і каже нецензурно «ти мене запам’ятала?» і просто був удар», — розповіла працівниця фонду, очевидець Марина. Жінка розповідає: чекала на вибачення, не дочекавшись — виставила пост у Фейсбуці. Заступник директора 1-й міської лікарні розповідає: про інцидент дізнався із соцмереж.

Сам лікар на камеру говорити відмовився, однак говорив журналістам, що руки на жінку не піднімав. Проте зізнається: живе поруч зі складом волонтерки, а біля його гаража постійно купа ампул та шприців. Не на камеру говорить: вважає, що ймовірно їх лишають відвідувачі складу, які приходять по допомогу. Лікар причетність до інциденту з побиттям заперечує.