Общество

Змагання з катання на тазиках провели на Великоберезнянщині (ВІДЕО) - Это удивило всех

18:37 26 Февраль Киев, Украина

Змагання з катання на тазиках провели на Великоберезнянщині (ВІДЕО) - Это удивило всех Позмагатися у катанні на лаворах вирішили двадцять учасників. «Найшвидший лавор» — переможницею у цій номінації стала Марія Мотиль. МАРІЯ МОТИЛЬ, учасниця змагань На цьому конкурсі можна було підштовхнути, і це дуже великий плюс, і я дуже щаслива, тут хороші емоції і радість, мені здається це стане закарпатським заняттям, ми повністю мокрі, в лаворах збирається сніг, але воно розтопиться і буде мокре, але насправді, дуже-дуже жарко, від емоцій і цього катання. У другому змаганні до фінішу першою прибула Ірина Пасєвич.

Дівчина каже: у цих змаганнях перемога не головне. ІРИНА ПАСЄВИЧ, учасниця змагань Це неважливо взагалі в житті, головне емоції, головне цей драйв, це безмежно круто, дуже щаслива, що потрапила сюди. Найдовшу дистанцію спуску на лаворі подолала Ганна Бокоч. ГАННА БОКОЧ, учасниця змагань Я дуже щаслива, що виграла перше місце.

Як виникла ідея організувати змагання на лаворах розповідає Федір Шандор. ФЕДІР ШАНДОР, автор ідеї Були моменти катання на животах, плавання в снігові робили, це робили в Ісландії, на лаворах не було ми захотіли зробити щось закарпатське, вау. Ми були на одній з гірськолижних, і зверху вниз передавали посилку вниз хлопцям. В лаворі спустили вниз хлопцям посилку.

О, класна ідея. І ми вирішили зробити катання на лаворах після такого спостереження. ЕРНЕСТ ЗАВАДСЬКИЙ, співорганізатор Було три заїзди, в кожного з них був визначений переможець, звісно, це популяризація здорового способу життя і популяризація гірськолижного відпочинку спорту та культури відпочинку. Тривали змагання на лаворах близько двох годин.