Общество

ЗНО з української на Сумщині прийшли складати 73,4% зареєстрованих абітурієнтів - Это удивило всех

22:21 30 Июнь Киев, Украина

ЗНО з української на Сумщині прийшли складати 73,4% зареєстрованих абітурієнтів На ЗНО з української мови та літератури 30 червня до пунктів тестування на Сумщині прийшли 73,4% зареєстрованих абітурієнтів. Про це розповіла кураторка Сумської області Харківського центру оцінювання якості знань Валерія Ханікова, – повідомляє Суспільне. Вона також повідомила, що до тестування не допустили шістьох абітурієнтів. Тестування з української мови та літератури є обов’язковим для тих, хто планує вступати до вищих навчальних закладів.

У Сумах тестування відбувалося на 21-му пункті ЗНО. Усього в Сумській області працювало 46 пунктів тестування в 6 округах. За словами кураторки Сумської області Харківського центру оцінювання якості знань Валерії Ханікової, явка на ЗНО в області – 73,4 %. Із понад 9,5 тисяч зареєстрованих абітурієнтів не з’явилися понад 2,5 тисячі.

Порушень під час проведення не зафіксували, один учасник не зміг закінчити іспит через погіршення самопочуття.

“На пункт тестування викликали швидку, бо була втрата свідомості. У нас не було допущено 6 осіб: 5 прийшли без документів, 1 – внаслідок того, що була підвищена температура”, – сказала Валерія Ханікова.
Результати з тестування будуть відомі в особистих кабінетах 25 липня.