Общество

«Золотий хрін» за найгірший секс у літературі отримав Василь Слапчук - Расследование редакции

03:19 20 Январь Киев, Украина

«Золотий хрін» за найгірший секс у літературі отримав Василь Слапчук Василь Слапчук Минулоріч премію «Золотий хрін» отримала письменниця Люко Дашвар Став відомий переможець премії «Золотий хрін-2019» за найгірший опис сексу в українській літературі. Ним став Василь Слапчук «за німфоманку з вагіною на замку» із книги «Роман & Роман». Про це йдеться на сторінці премії у Facebook. «Тільки, якщо дотримуватися ієрархії, то читати треба у зворотному порядку.

Більше того, Мірі вдалося зробити так, що її розкішниця виступала на передній план і заступала собою всі ці предмети. Можливо, медитувати на жіночий статевий орган не таке вже й марне заняття, якщо не користь, то бодай якесь задоволення воно мало б приносити. Але писати прозу, коли у тебе перед очима завис курсор вологої щілини, реально неможливо», — йшлося у книзі. Минулоріч премію «Золотий хрін» отримала письменниця Люко Дашвар.

Премія «Золотий хрін» — це відзнака за найгірший опис («недоречний, брутальний, позбавлений смаку») сексуальної сцени в художніх текстах сучасної літератури, зазначають організатори. Її вручили вже втретє. У конкурсі беруть участь опубліковані впродовж року текст у будь-якому жанрі. .