Политика

Новий начальник Генштабу розповів, як змінюватиме Збройні сили

11:48 24 Май Киев, Украина

Новий начальник Генштабу розповів, як змінюватиме Збройні сили Сьогодні, 06:34 Розсилка ВІДПРАВИТИ Руслан Хомчак  визначив основні напрямки діяльності ЗСУ Хомчак планує оцінити готовність відомства та місцевої влади до територіальної оборони держави Новий начальник Генерального штабу Руслан Хомчак розповів, які завдання і напрямки роботи є пріоритетними для зміни роботи Збройних сил України. Про це він розповів під час церемонії представлення керівному складу Міністерства оборони та ЗСУ, повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ на сторінці у Facebook. За його словами, головним завданням є збереження життя і здоров'я особового складу. Крім того, Хомчак визначив основні напрямки діяльності ЗСУ.

Так, Хомчак має намір припинити застосування принципів ручного управління, «суцільну показуху і видавання бажаного за дійсне», зупинити «корупційні прояви» і «усунути наявні корупційні ризики». Читайте також Чи зможе українська армія зупинити наступ російських військ? 20 Грудня, 2017, 19:15 Вогонь, вода та колючий дріт. Як десантники здавали іспити, щоб отримати маруновий берет 27 Квiтня, 2018, 11:44 У Генштабі запевняють, що навіть годувати солдатів будуть за стандартами НАТО 22 Березня, 2018, 09:05 Генерал-майор Тимошенко: з-поміж інших державних інституцій армія найшвидше досягає євроатлантичних стандартів 24 Березня, 2018, 09:19 Українські десантники та цікаві переплетіння історії 3 Серпня, 2017, 12:56 Мужні українські десантники на Донбасі тренуються за стандартами НАТО. Фотогалерея 9 Лютого, 2018, 15:06 Також він вважає за необхідне провести інвентаризацію майна і прийняти рішення щодо втрат, недостач і чиновників, які допустили правопорушення і розкрадання; забезпечити підготовку військ за стандартами НАТО та розробити систему військово-патріотичного виховання; Також Хомчак планує оцінити готовність відомства та місцевої влади до територіальної оборони держави.

Зокрема, мова йде про забезпечення безпеки арсеналів, баз і складів. Він також заявив, що армія буде піднімати рівень індивідуальної підготовки військовослужбовців, органів військового управління та штабів. У ЗСУ планують проаналізувати стан власного забезпечення і внести корективи з урахуванням потреб військових; налагодити системну роботу з громадськими та волонтерськими організаціями, залучити громадянське суспільство до реформ. Раніше повідомлялося, що міністр оборони Степан Полторак офіційно представив нового начальника Генштабу.

Як відомо, 21 травня, у день інавгурації, шостий президент Володимир Зеленський назначив нового начальника Генштабу.  Руслан Хомчак закінчив Московське військове командне училище. Проходив службу в НДР, а потім в Білоруському Червонопрапорному військовому окрузі. Президент Віктор Янукович у 2011 році присвоїв Хомчаку звання генерал-майора, а у 2013 році - генерал-лейтенанта. Генерал Хомчак відомий тим, що керував сумнозвісною операцію в Іловайську.