Политика

Помер український політик Анатолій Матвієнко - Это удивило всех

12:53 23 Май Киев, Украина

Помер український політик Анатолій Матвієнко У віці 67 років помер колишній народний депутат від Блоку Петра Порошенка Анатолій Матвієнко. Він боровся із важкою хворобою. Про смерть політика повідомив нардеп від “Європейської солідарності” Микола Княжицький. Матвієнко народився 22 березня 1953 року у Бершаді Вінницької області.

Був депутатом Верховної Ради шести скликань. Створив в грудні 1999 року і очолив Українську народну партію “Собор”. З 1999 року — президент Інституту відкритого політики. В останній раз був обраний до ВРУ в 2014 році за списками “Блоку Петра Порошенка”.

Анатолій Матвієнко був також очільником благодійного фонду “Україна Інкогніта”. Цей фонд фінансував мистецький фестиваль “Порто Франко”, який проходив в Івано-Франківську. Крім цього, Матвієнко був одним із ініціаторів створення проєкту «Єврокарпатська ініціатива», спрямованого на розвиток регіону. Читайте також: У Карпатах трагічно загинула туристка з Франківська Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Відомий фахівець інформаційного профілю Дмитро Гордон вистрілив на YouTube дуплетом, показавши інтерв’ю з Наталією Поклонською та Ігорем Гіркіним (Стрілковим).

Обуреним громадянам Гордон пояснив, що зробив це за узгодженням з українськими спецслужбами. Інформаційно-політична кар’єра Дмитра Гордона відзначається кількома несподіваними поворотами, серед яких, зокрема, минулорічна співпраця з ексголовою СБУ Ігорем Смєшком, який очолює партію «Сила і честь». Ми приїхали привітати бабусю Марію. Біля бабиної хати нарвали пахучого бузку і увійшли в оселю.

Баба Марія, як завжди, сидить біля вікна і когось виглядає, ми знаємо, що тими, кого вона виглядає, є ми. Софійка, моя дочка, а бабина правнучка, забігає до хати першою – і вмить завмерла, досі статична картина бабиного життя оживає, дістає Коли я писала про чоловічу зраду, отримала багато повідомлень про те, що «жінки, взагалі-то, також зраджують!». Тоді вирішила, що про жіночу зраду ми теж обов’язково поговоримо, а ще – задумалась про те, а чому я спершу написала саме про чоловіків. До речі, найбільше про жіночу зраду схотіли розмовляти саме жінки, але коли я почала питати Карантин змушує нас одягати маски на обличчя, але дуже гарно оголює душі.