Политика

В Івано-Франківську створять комунальне підприємство "Муніципальні добродії" - Экстренные новости Украина

09:39 03 Декабрь Киев, Украина

В Івано-Франківську створять комунальне підприємство "Муніципальні добродії" Міський голова Івано-Франківська доручив створити два нові комунальні підприємства і перейменувати МІУК. Відповідне доручення Руслан Марцінків дав під час оперативної наради ,інформує кореспондентка Бліц-Інфо. За словами мера, необхідно об'єднати Муніципальну варту та інспекцію з благоустрою в одну структуру на базі МАРСу. Втім, очільник МАРСу заперечив щодо такого об'єднання, мовляв вони тільки отримали ліцензію, а якщо буде об'єднання, процедуру доведеться проходити ще раз. 

"Хлопці не розказуйте мені. Будете називатися "Муніципальні добродії".

Всі порядні люди будуть збережені. Я не буду толерувати того, що було. Я вже не кажу про бюджетні кошти, які витрачаються. Роботи я поки що не бачу.

У нас падіння акцизу по алкоголю, тютюну. Мені треба фінансові показники, а не розмови. Будуть впоказники - буде видно роботу. Тому об'єднуйтеся в одну структуру", - доручив Марцінків.

Окрім того, міський голова доручив створити КП "Мости" на базі УКБ. Нова структура повинна займатися утриманням та ремонтами переправ у місті. Тож УКБ повинно розглянуте таку можливість і вивчити досвіт світу. Зміни торкнуться і МІУК. Зокрема його перейменують і КП "Теплий дім".

"Нехай МІУК перейменують в КП "Теплий дім". Я не буду слухати на прийомі громадян я к ви футболите людей. Ми хочемо, щоб ви з теплотою ставилися до людей. Тому готуйте папери на перейменування", - доручив мер.