Проишествия

Атовцям дозволили зустрітися з новим губернатором Волині - Это удивило всех

15:03 03 Декабрь Киев, Украина

Атовцям дозволили зустрітися з новим губернатором Волині Учасникам АТО, які прийшли на зустріч з новим губернатором Волині, організують зустріч з Юрієм Погуляйком. Про це стало відомо у вівторок, 3 грудня, в приміщенні Волинської обласної ради. Нагадаємо, під Волинською обласною державною адміністрацією зібралися учасники АТО. Присутні зібралися аби заявити, що вони проти немісцевого губернатора Волині.

Інші ж хочуть особисто побачити новопризначенця. Активісти зазначають, що пробуватимуть потрапити в овальну залу, де анонсували представити губернатора. Керівник апарату обласної державної адміністрації Богдан Гончарук повідомив, що зустріч відбудеться на півтори години пізніше. Триватиме вона приблизно 40 хвилин.

«Я спробую домовитися, аби хоча б п‘ять чоловік могли зустрітися і поспілкуватися з губернатором після зустрічі. Можете зачекати десь в сесійній залі чи в холі», – сказав він. Атовці ж заявили, що хочуть всі разом зустрітися з ним. До слова, атовців тут понад півсотні.

Гончарук пообіцяв домовитися про зустріч. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в обласний центр Волині приїде президент України Володимир Зеленський, аби представити нового губернатора Волині. Втім пізніше стало ясно, що Зеленського у Луцьку не буде. Замість нього приїхав Перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов.

У вівторок, 3 грудня, має відбутися зустріч з керівниками органів влади та місцевого самоврядування. Під час наради мають представити нового голову Волинської обласної державної адміністрації.ЧИТАТИ ТАКОЖ: «У Зеленського немає знайомих на Волині», – депутат про губернатора з Донбасу Нагадаємо, в жовтні Кабінет Міністрів України на виїзному засіданні у м. Маріуполь Донецької області схвалив низку кадрових питань. Зокрема, уряд погодив призначення головою Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка.

Голова Волинської обласної ради Ірина Вахович підписала розпорядження про скликання позачергової сесії. У порядку денному було лише одне питання: «Звернення депутатів Волинської обласної ради до Президента України Володимира Зеленського щодо незгоди з кадровим рішенням Кабінету Міністрів України про погодження призначення головою Волинської обласної державної адміністрації Погуляйка Юрія Михайловича». Основним поясненням незгоди депутатів із кандидатурою Погуляйка є те, що він не з Волині. Мовляв, немісцеві голови ОДА не знаходили спільної мови з жителями краю.ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Думаю – це велика помилка», – Гузь про можливе призначення Погуляйка головою Волинської ОДА Депутати Луцької міської ради також вирішили звернутися до Президента України Володимира Зеленського щодо незгоди з кадровим рішенням Кабінету Міністрів України про погодження призначення головою Волинської обласної державної адміністрації Погуляйка Юрія Михайловича.