Проишествия

До Італії вилетіли 20 медиків систем МОЗ і МВС для боротьби з COVID-19 - Выбор редакции rezonans

23:04 04 Апрель Киев, Украина

До Італії вилетіли 20 медиків систем МОЗ і МВС для боротьби з COVID-19 У суботу вранці, 4 квітня, до Італії вирушили 20 українських медиків систем МВС та МОЗ для допомоги італійським лікарям у боротьбі з коронавірусом. Про це заявили міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє пресслужба МВС. "Сьогодні ми відправляємо в регіон Марке 20 українських медиків. Для нас це важливий крок, правильно допомагати друзям в скрутні часи...

В Італії працюють багато українців, по неофіційним даним, близько 100 з них знаходяться в реанімаціях. Допомагаючи Італії, ми допоможемо собі", - зазначив Аваков. Крім цього, Степанов зазначив, що в Італію полетіли інфекціоністи, реаніматологи, хірурги, анестезіологи, ендокринологи, невропатологи та медичні сестри, тобто всі ті, хто займається лікуванням цієї хвороби. Як зазначається, українські медики пробудуть в Італії 14 днів, під час чого вони будуть допомагати італійським лікарям та отримувати досвід, який зможуть використовувати далі.

Також очільник МВС Аваков наголосив, що за два дні в Італію буде направлена гуманітарна допомога, зокрема, спеціальні спиртові дезінфектори. Крім цього, Україна готує вертоліт-реанімацію, який вилетить на допомогу італійцям. Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський підписав указ про відправлення бригади українських медиків в Італію для допомоги в боротьбі з пандемією COVID-19 та обміну досвідом. .