Проишествия

Епідеміологічна ситуація у Тернополі така, що дозволяє вводити заходи адаптивного карантину - Спец. Материалы

14:02 23 Май Киев, Украина

Епідеміологічна ситуація у Тернополі така, що дозволяє вводити заходи адаптивного карантину На засіданні оперативного штабу обговорили епідеміологічну ситуацію за останні декілька днів та провели аналіз даних по захворюваності на COVID-19 на Тернопільщині. Статистичні дані надав головний лікар – епідеміолог області Володимир Паничев. «Станом на ранок 21 травня на Тернопільщині зареєстровано всього 2125 випадків COVID-19, за добу, що минула – 35 випадків підозри. За результатами лабораторних досліджень методом ПЛР підтверджено 1098 випадків, за добу, що минула додалося 9 нових випадків, – повідомив Володимир Паничев.

– Інтенсивний показник захворюваності на 100 тис. населення складає 105 випадків в області, у Тернополі цей показник – 44. Всього за період спостереження зареєстровано 23 летальних випадки, видужало 678 осіб, за добу, що минула видужала 31 людина». В Тернополі останній підтверджений випадок захворювання на COVID-19 зареєстровано 16 травня.

Зазначимо, що Міністерство охорони здоров’я України визначило критерії, за якими на території окремих регіонів та населених пунктів можливо вводити адаптивний карантин. За попередні сім днів з розрахунку на 100 тис. населення у м. Тернополі за підтвердженими лабораторними дослідженнями показник складає 0, 06 випадки при вказаній граничній цифрі 12.