Проишествия

Гендиректора волинського підприємства судили через борги по зарплаті - СМИ rezonans.info

15:03 03 Декабрь Киев, Украина

Гендиректора волинського підприємства судили через борги по зарплаті Гендиректора «Ковельсільмашу» судили за борги по зарплаті. Суд закрив провадження щодо керівника підприємства, якого винили у невчасних виплатах заробітної плати своїм працівникам. Про це пише "Район. Ковель".

Управління держпраці у Волинській області під час перевірки встановило, що генеральний директор ТОВ «Виробниче об’єднання «Ковельсільмаш» Андрій Міхєєв порушив чинне трудове законодавство: зарплата на підприємстві виплачувалась працівникам нерегулярно, ігноруючи умови колективного договору. Заробітну плату за лютий-березень 2019 року було виплачено у травні-червні на загальну суму 1 821 487 гривень. Деяким робітникам зарплата за квітень-травень виплачувалась у липні-серпні. В період з 1 липня по 14 серпня не виплачено працівникам підприємства платню за червень, сума заборгованості із виплати зарплати на дату перевірки становила 198 тисяч гривень.

Протокол про адміністративне правопорушення з боку гендиректора було складено державним інспектором 14 серпня. «Справа надійшла до суду 13.11.19 р., тобто за 1 день до спливу терміну накладення адмінстягнення, що визначений ст. 38 КУпАП, що є критично малим терміном для надіслання судової повістки з врахуванням віддаленості місця проживання особи», – йдеться в судовій постанові. Суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк закрила провадження у справі через закінчення строку накладення адміністративного стягнення.