Проишествия

Хотів зробити фото: розповіли про підлітка, який загинув від удару струмом на Волині. ВІДЕО - Спец. Материалы

20:46 28 Май Киев, Украина

Хотів зробити фото: розповіли про підлітка, який загинув від удару струмом на Волині. ВІДЕО У Ківерцівському районі 16-річний хлопець загинув унаслідок ураження струмом. Ілля поліз на електроопору щоб зробити вдале фото, розповів селищний голова Анатолій Дорощук. Підліток не втримав рівновагу, при падінні зачепився за дроти. Про йдеться у сюжеті "Суспільного Волині".

Нагадаємо, трагедія трапилася у середу, 27 травня. Електроопора на якій загинув хлопець знаходиться на околиці селища Цумань Ківерцівського району. Близько 19-ї разом із другом, школяр виліз на висоту 10 метрів. Голова Цуманської об’єднаної територіальної громади Анатолій Дорошук розповідає: "Нічого не віщувало біди, бо дитина не торкалася дротів, нічого, просто хотів у фейсбук краєвид.

І товариш почув тріск". Хлопця вдарило дугою, розповідає селищний голова. З його слів, товариш одразу покликав дорослих на допомогу. Напруга у цьому місці - 35 тисяч вольт, кажуть в обленерго.

На місце події одразу прибув батько школяра. Директор з охорони праці ПрАТ "Волиньобленерго" Михайло Кальчик коментує: "Тато цього хлопця самостійно спустив його із опори. Я як батько можу його зрозуміти, але наголошую, якщо так сталося, то у жодному випадку не намагайтеся самостійно людей звідти спускати". Ілля навчався у школі селища Цумань, в 10-му класі.