Проишествия

Ймовірні заморозки: на Тернопільщині суттєво похолоднішає - Экстренные новости

14:06 23 Май Киев, Украина

Ймовірні заморозки: на Тернопільщині суттєво похолоднішає Упродовж доби на Тернопільщині передбачають сонячну погоду. Однак температурні показники дещо знизяться. За прогнозами обласного гідрометеоцентру, вдень стовпчики термометрів коливатимуться від 15 до 17 градусів тепла. Додаватиме холоду північно-західний вітер 7 – 12 метрів за секунду.

За попередніми пронозами, тенденція до похолодання у західному регіоні зберігатиметься до кінця тижня. У п’ятницю місцями вночі ймовірні заморозки. «Найближчі дві-три ночі – висока ймовірність заморозків у західних областях. 21-го травня в Україні переважатиме волога повітряна маса.

Вітер північно-західний, 5-12 м/с на Заході з сильними поривами. Температура повітря найближчої ночі – низька, +2+7 градусів. Вдень у четвер передбачається +12+17 градусів. Надалі – холодні ночі, прохолодні дні.

Потепління, хоча й невелике, прийде аж на наступному тижні», – розповідає синоптик Наталка Діденко. Отже, марно чекати тепла і вихідними. Його повернення передбачають наступного тижня. Джерело: За Збручем .