Проишествия

Мешканців Тернопільщини закликають ретельно фіксувати спожиті кубометри газу, щоб не платити зайвого - Экстренные новости

00:02 02 Февраль Киев, Украина

Мешканців Тернопільщини закликають ретельно фіксувати спожиті кубометри газу, щоб не платити зайвого Мешканцям Тернопільщини нагадують: із лютого і щонайдовше до кінця оплювального сезону в Україні діятиме гранична ціна на газ – 6,99 грн за кубометр. Тому, аби не платити лишніх грошей, споживачам рекомендують усе фіксувати та вчасно передавати показники.   Як відомо,у більшості споживачів (зокрема регіональних газзбутів, афілійованих із облгазами) ціна в січні сягала 9,9 грн за кубометр. Це одразу на 40% вище за граничну ціну в лютому.

«Однак у разі невчасної подачі показників лічильника за січень є загроза отримати вищу платіжку за газ. Адже облгаз (оператор ГРМ, якому передають показники лічильника) може розрахувати спожитий вами обсяг на рівні планового (у даному разі - вищого) місячного об’єму споживання, — інформують в Тернопільській ОДА. — У такому разі ви ризикуєте сплатити за більший обсяг газу, аніж спожили в січні, і за ціною 9,9 грн, а не 6,99 грн за кубометр. А в лютому та березні обсяг споживання (за ціною до 6,99 грн за кубометр) буде зменшено.