Проишествия

На Хмельниччині місцеві жителі повстали проти української військової техніки - Спец проект rezonans

04:21 01 Июль Киев, Украина

На Хмельниччині місцеві жителі повстали проти української військової техніки У вівторок, 30 червня, в Шепетівці Хмельницької області місцеві жителі перекрили дорогу, щоб військова техніка не могла проїхати по місту на полігон. Про це в фейсбуці написав користувач Саша Ядаменко. Він розповів, що в місті знаходиться ДП "Шепетівський ремонтний завод", на якому ремонтують військову техніку. Звідти вона відправляється на фронт, проте спочатку її потрібно перевірити на місцевому полігоні.

Раніше шлях з заводу на полігон лежав через територію м'ясокомбінату, але тепер власниця заборонила їм проїзд. Через це техніку потрібно гнати через вулиці міста, що не сподобалося місцевим жителям. У підсумку, вони перекрили дорогу легковим автомобілем. "2014 повернувся, просто немає слів.

У Шепетівці дорогу військовій БМП перекрили легковим автомобілем: жоден танк не пропускають. Жителі вулиць Промислової та Гранітної заявляють, що жодної військової машини більше за своїми вулицями не пустять. Люди заявляють, що військова техніка створює їм дискомфорт: викликає нервову напругу, а також псує дорожнє покриття", – написав Ядаменко. На місце перекриття була викликана поліція.