Проишествия

На Прикарпатті від коронавірусу померла породілля, яка повернулася з Польщі - СМИ rezonans

01:04 01 Апрель Киев, Украина

На Прикарпатті від коронавірусу померла породілля, яка повернулася з Польщі В Івано-Франківській області померла породілля після того, як у неї піднялась температура. Жінка не так давно повернулась із Польщі. Про це розповів на брифінгу заступник директора департаменту охорони здоров’я Володимир Чемний, передає кореспондент УНН. “Вчора сталась така трагедія – у нас в області померла породілля на другий день після розміщення.

Хочу сказати одразу – роди були фізіологічні. Дитина народилась в термін 38-39 тижнів. Це дівчинка вагою 2,5 кг. На даний час стан дитини задовільний, дихає самостійно і знаходиться під спостереженням”, – сказав Чемний.

З його слів, жінка поступила з плановою госпіталізацією, враховуючи її попередній діагноз. На початку березня 2020 року її було скерована в обласний перенатальний центр з діагнозом “хронічна артеріальна гіпертензія”, ожиріння 4-го ступеня, на той час було 36 тижнів вагітності. 10 березня жінка була госпіталізована в реанімаційне відділення, у неї були дуже високі тиски… Жодних ознак на момент переведення її в реанімаційне відділення не було, тому що температура тіла була в межах норми, ні кашлю ні ознак дихальної недостатності, зазначив заступник директора ДОЗ. “Проте 29 березня у жінки піднялась температура тіла до 38-39 градусів, почало наростати явище дихальної недостатності і тоді лікарем було проведено додатковий анамнез і тоді ж породілля зізналась у тому, що напередодні приїхала з Польщі.