Проишествия

На Тернопіллі в приватних пансіонатах та геріатричних будинках виявили порушення умов проживання літніх людей (відео) - Читать в rezonans.info

00:03 02 Февраль Киев, Украина

На Тернопіллі в приватних пансіонатах та геріатричних будинках виявили порушення умов проживання літніх людей (відео) В Тернопільській області триває перевірка діяльності приватних закладів, де перебувають особи похилого віку. Її мета - перевірка належних умов проживання громадян в таких установах.   Як розповідає директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Наталія Найчук, інспекція за участі представників облдержадміністрації спільно з органами МВС України та ДСНС розпочалася минулого тижня і триватиме ще впродовж цього. «На Тернопільщині триває інспекція пансіонатів для громадян похилого віку, будинків-інтернатів для осіб з інвалідністю, та геріатричних будинків.

При перевірці пансіонатів, геріатричних закладів звертають увагу на забезпечення належних умов проживання громадян в установах, їх наповненість, дотримання правил пожежної безпеки, наявність установчих та інших юридичних документів»,  — каже Наталія Найчук. Відтак, станом на сьогодні уже перевірено 39 закладів цієї категорії. «За результатами перевірки складено 4 адмінпротоколи. Інші заклади також продовжує перевіряти управління ДСНС, у якого є питання щодо пожежної безпеки», — зазначає директор департаменту соціального захисту населення ТОДА.

Серед найчастіших порушень, на які натрапляє інспекція, — неналежне розміщення мешканців пансіонатів. Так, згідно з нормами, люди, які мають проблеми з руховим апаратом, повинні жити на першому поверсі. Багато-то нехтує цією вимогою. Крім того, поліція продовжує виявляти об'єкти, які надають послуги без погодження з Міністерством соціальної політики, без внесення до державного реєстру надання соціальних послуг.