Проишествия

На Тернопільщині інспектор охорони за гроші «співпрацював» з ув’язненими та хотів збувати наркотики - Выбор редакции rezonans

00:02 02 Февраль Киев, Украина

На Тернопільщині інспектор охорони за гроші «співпрацював» з ув’язненими та хотів збувати наркотики На Тернопільщині викрили працівника установи виконання покарань, який передавав заборонені предмети ув’язненим та намагався налагодити збут наркотичних речовин.   Як йдеться у матеріалах кримінальної справи, молодший інспектор охорони в жовтні 2020 року, діючи умисно, всупереч інтересам служби, з метою власного незаконного збагачення, придбав, зберігав та привіз до будівлі  ДУ «Чортківська УВП №26»  56 г канабісу, щоб передати у приміщення установи попереднього ув’язнення  та його викрили правоохоронці. Під час слідства також виявлено отримання ним неправомірної за передачу ув’язненим інших заборонених законом предметів. — Завершено розслідування, що здійснювали слідчі Територіального управління ДБР, розташованого в м.

Львові. За скоєне доведеться відповідати — на підозрюваного чекає суд, — інформують в прокуратурі Тернопільської області. Обвинувальний акт за ч.2 ст.307 ч.1 ст. 368 КК України стосовно працівника відділу режиму й охорони ДУ «Чортківська УВП №26» Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду.