Проишествия

На Тернопільщині пенсіонерка за 9000 грн купила зимові рейтузи та "зняла пороби" - СМИ rezonans.info

00:03 02 Февраль Киев, Украина

На Тернопільщині пенсіонерка за 9000 грн купила зимові рейтузи та "зняла пороби" На Тернопільщині, в одному із сіл Борщівського району, літня жінка стала жертвою шахрайки ромської національності. Остання продавала в селі одяг і коли зайшла на подвір’я пенсіонерки, «відчула погану енергетику». Продавчиня вирішила допомогти зняти пороби викачуванням яєць. Коли обряд було завершено, вона розбила яйце і з нього вилилась рідина з чорними рештками.

— Пенсіонерка злякалася, але незнайомка запевнила, що все буде гаразд після молитви над грошима. Для того, аби погана енергетика відступила, сказала жінці, що потрібно 9000 гривень, які обіцяла повернути через два дні. При цьому сказала старенькій, аби та нікому не говорила про е здійснений обряд, — розповідають в поліції Тернопільської області. Прощаючись, ворожка залишила рейтузи, які вартували 70 гривень, не взявши за них гроші.

Та пройшло два дні і ані у домовлений час, ані пізніше, пенсіонерці ніхто грошей не повернув і не зателефонував. Ошукана жінка звернулась у поліцію. Правоохоронці вкотре застерігають краян не вірити незнайомцям, не пускати сторонніх осіб в помешкання і не купувати жодних речей в гостей. Така довіра може завершитися втратою грошей та цінних речей.