Проишествия

Назвали тенденції кухні, які вже стали не модними - Экстренные новости

05:03 06 Декабрь Киев, Украина

Назвали тенденції кухні, які вже стали не модними У дизайні щороку з'являються нові тенденції. Інтер'єр кухні не є виключенням. У 2019 році в пріорітері оформлення цих кімнат є бежевий і сірий колір. А скандинавський стиль є хітом сезону.

1. Насичені кольори роблять дизайн кухні динамічним. Інтер'єри, виконані за зразком Африки, засновані на натуральному дереві, елементах з кованого заліза і традиційних орнаментах. Мотиви природи приносять гармонію і спокій.

2. Важливий не тільки стиль інтер'єру, але і розмір кухні, місце проживання, а також вік клієнта. Кухонний острів з раковиною повинен ідеально відповідати всьому декору. Невеликі раковини з однією чашею без сушарки найкраще продаються у великих містах.

У невеликих містах, з іншого боку, панують великі двокамерні раковини, часто містять сушилку. 3. Скандинавський стиль торжествує в дизайні інтер'єру. Його простота і нейтральний дизайн добре підходять для будь-якого інтер'єру, незалежно від розміру.

Білий в поєднанні з натуральним деревом чарівно випадає і є ідеальною основою для внесення особистих штрихів. У такий інтер'єр ми можемо впевнено привнести акценти зеленого, коричневого і бежевого кольорів, які пов'язані з природою. Хоча скандинавський стиль орієнтований на мінімалізм, теплі доповнення змусять традиціоналістів також опинитися в такій стилізації. Натуральні матеріали привносять в інтер'єр класику і традиції, створюючи універсальний декор.

Нині в тренді мінімалістські кухонні гарнітури з гладкими поверхнями й чіткими лініями. Однотонні. Глянцеві чи матові — не важливо. Двоколірні гарнітури оживляють простір.

Темні тумби зі світлими стільницями або навпаки — нині одна з провідних тенденцій. Актуальним є також поєднання світлих верхніх шаф і темних нижніх. Популярністю користується комбінація чорного із синім. .