Проишествия

Небезпечний перон, який може стати фатальним: тернополянин показав жахливі умови на одній зі станцій «Укрзалізниці» (відео) - Читать всем на rezonans

21:48 31 Январь Киев, Украина

Небезпечний перон, який може стати фатальним: тернополянин показав жахливі умови на одній зі станцій «Укрзалізниці» (відео) У соцмережах люди часто скаржаться на безвідповідальність «Укрзалізниці», яка не завжди дбає про безпеку своїх пасажирів, зокрема тих, хто очікує прибуття потяга. Яскравим прикладом цього стало відео відзняте сьогодні, 31 січня, о 13:50 годині на станції в смт. Ясіня Рахівського району. «Туристи з лижними спорядженнями повертаються домів з Драгобрату та Говерли.

Вузький перон, з одного боку затиснутий товарняком. Наближається пасажирський потяг «Рахів – Київ». Пасажирам слід ще віднайти свій вагон. На пероні починається метушливість, зупинка коротка, - зазначив Назарій Наджога.

На відео чутно, як люди згадують про техніку безпеки. Про неї, як бачимо, на станції не особливо подбали.  «Велике щастя, що люди змогли самоорганізуватися і нікого пасажирський потяг не зачепив. Відео надіслав тернополянин Роман Воробйов», - поділився Назарій Наджога.     .