Проишествия

Під Волинською ОДА зібралися учасники АТО. ФОТО - Экстренные новости Украина

15:03 03 Декабрь Киев, Украина

Під Волинською ОДА зібралися учасники АТО. ФОТО Під Волинською обласною державною адміністрацією зібралися учасники АТО. Про це повідомляє власкор інтернет-видання «Волинь24». Присутні прийшли, аби заявити, що проти немісцевого губернатора Волині. Інші ж прийшли аби особисто побачити новопризначенця.

Активісти зазначають, що пробуватимуть потрапити в овальну залу, де анонсували представити губернатора. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в обласний центр Волині приїде президент України Володимир Зеленський, аби представити нового губернатора Волині. Втім пізніше стало ясно, що Зеленського у Луцьку не буде. Замість нього приїхав Перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов.

У вівторок, 3 грудня, має відбутися зустріч з керівниками органів влади та місцевого самоврядування. Під час наради мають представити нового голову Волинської обласної державної адміністрації.ЧИТАТИ ТАКОЖ: «У Зеленського немає знайомих на Волині», – депутат про губернатора з Донбасу Нагадаємо, в жовтні Кабінет Міністрів України на виїзному засіданні у м. Маріуполь Донецької області схвалив низку кадрових питань. Зокрема, уряд погодив призначення головою Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка.

Голова Волинської обласної ради Ірина Вахович підписала розпорядження про скликання позачергової сесії. У порядку денному було лише одне питання: «Звернення депутатів Волинської обласної ради до Президента України Володимира Зеленського щодо незгоди з кадровим рішенням Кабінету Міністрів України про погодження призначення головою Волинської обласної державної адміністрації Погуляйка Юрія Михайловича». Основним поясненням незгоди депутатів із кандидатурою Погуляйка є те, що він не з Волині. Мовляв, немісцеві голови ОДА не знаходили спільної мови з жителями краю.ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Думаю – це велика помилка», – Гузь про можливе призначення Погуляйка головою Волинської ОДА Депутати Луцької міської ради також вирішили звернутися до Президента України Володимира Зеленського щодо незгоди з кадровим рішенням Кабінету Міністрів України про погодження призначення головою Волинської обласної державної адміністрації Погуляйка Юрія Михайловича.