Проишествия

Працівники міськвиконкому Володимира-Волинського показали свої весільні фото - Редакция rezonans.info

06:04 15 Февраль Киев, Украина

Працівники міськвиконкому Володимира-Волинського показали свої весільні фото Працівники Володимир-Волинського виконавчого комітету міської ради поділились романтичними фотографіями із своїми другими половинками. Фото на сторінці "Володимир-Волинський. Офіційна сторінка міста" у фейсбуці. “Солодшою за цукерки, красивішою за валентинки може бути тільки ваша власна історія кохання.

Саме тому ми зробили для вас підбірку найромантичніших фото пар, які одного разу сказали один одному “Так” і йдуть по життю, міцно тримаючись за руки”, – йдеться у дописі. Пропонуємо переглянути світлини. Керуюча справами виконавчого комітету Ірина Ліщук з чоловіком Сергієм. Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук з дружиною Іванною.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Вячеслав Петрук з дружиною Іриною. Начальник відділу з питань діяльності з правоохороними органами, оборонної і мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції Володимир Атаманчук з дружиною Тетяною. Начальник управління економічного розвитку та інвестицій Оксана Субицька з чоловіком Ярославом. Начальник відділу проектної діяльності та міжнародного співробітництва Любов Саць з чоловіком Романом.

Начальник відділу культури і туризму Роман Віслобоков з дружиною Олександрою. Заступник начальника управління житлово-комунального господарства і будівництва Сергій Мамалига з дружиною Іриною. Заступник начальника управління містобудування та архітектури Андрій Трофимук з дружиною Аліною. Головний спеціаліст відділу проектної діяльності та міжнародного співробітництва Ірина Загайчук з чоловіком Миколою.