Проишествия

Розгляд справи про вбивство житомирського підприємця Жадька знову перенесли, тепер через коронавірус - Экстренные новости

15:04 22 Май Киев, Украина

Розгляд справи про вбивство житомирського підприємця Жадька знову перенесли, тепер через коронавірус Майже 6 років суд розглядає справу про жорстоке вбивство житомирського підприємця Олександра Жадька, що сталось у 2014 році в селі Зарічани. За ці роки по декілька разів призначали додаткові експертизи, переносили засідання, змінювали суддів.Обвинувачений Володимир Довгалюк знаходиться на волі, а сторона потерпілого вважає, що справу навмисне затягують. У 2020 році засідання переносили вже 4 рази. На прохання адвокатів обвинуваченого, через коронавірус розгляд справи призначили на вересень.Про це Житомир.info розповів брат загиблого Юрій Жадько.«31 березня мало бути засідання.

Відповідно, адвокат захисту написав клопотання аби перенести у зв’язку з карантином та коронавірусом. На засідання прийшов один з адвокатів обвинуваченого, вони просто назначили засідання на 13 травня, потім на 20 травня. Ні 13, ні 20 засідання не відбулися. Сторона його захисту і сам обвинувачений затягують час, а тим часом він на свободі і цим користується.

По статті 115 там, де передбачене довічне ув’язнення, він до цього часу на свободі. Вони використовують карантин, як засіб затягування часу. Якщо людина не винна, то вона хоче скоріше розібратися, встановити істину, висловити свою думку, а він навпаки затягує. З вересня минулого року, то він зробив відвід прокурору, то відвід суддям – всіляко намагається уникнути відповідальності.

В цьому році за ініціативи їхнього захисника і відповідно обвинуваченого, вони вже перенесли 4 засідання. Відповідно, ми не можемо ні розглядати, ні допитувати свідків, ні досліджувати докази», – зазначив Юрій Жадько. 30 березня та 12 травня адвокат обвинуваченого Богдан Ференц надіслав лист до Богунського районного суду з проханням продовжити перерву в засіданнях у зв’язку з карантином. Копії листів редакції Житомир.info надав Юрій Жадько.«Прошу оголосити перерву в кримінальному провадженні про обвинувачення Довгалюка В.О.

через неможливість прийняття участі з причини самоізоляції у зв’язку з пандемією коронавірусу», – йдеться у листі від 12 травня.Розгляд справи призначили на 1 вересня. Нагадаємо, 23 квітня 2019 року суд розпочав повторний розгляд справи про вбивство житомирянина Олександра Жадька. 11 вересня 2019 року відбулося чергове засідання Богунського райсуду, судді склали перелік доказів, які планують знову досліджувати.Як повідомляв Житомир.info, у 2014 році Олександра Жадька було жорстоко вбито в селі Зарічани Житомирського району: тіло 43-річного чоловіка знайшли з десятком ножових поранень. Довгий час обвинувачений Довгалюк знаходився на волі: суддя Корольовського районного суду Олена Рожкова відпустила його під заставу у 200 тис.

грн. У вересні 2015 року відеодокази по справі вбивства Жадька суд відправив на експертизу в державну установу. Наприкінці 2015 року на черговому розгляді справи допитали експертів, які досліджували записи з камер відеоспостереження, на яких зафіксовано вбивцю. У лютому 2016 року Житомирський районний суд призначив третю експертизу відеодоказів у справі вбивства Олександра Жадька.