Проишествия

Смертельна ДТП у Польщі: загинули два хлопці з Млинівського району. ФОТО - Редакция rezonans.info

23:38 14 Январь Киев, Украина

Смертельна ДТП у Польщі: загинули два хлопці з Млинівського району. ФОТО Двоє молодих чоловіків з села Городниця Млинівського району, що за 17 кілометрів від Луцька, загинули в ДТП у Польщі. Аварія сталася 14 січня близько 12.30 на національній дорозі № 17 на висоті Любіце в комуні Кольбель, - пише Т1 з посиланням на польське видання TVN. - Вантажівка зіткнулася з легковим автомобілем. Медики, які прибули на місце, не виявили жодних ознак життя в людей, що були в машині, - розповів Мацей Лодиговський з пожежної охорони Отвоцька.

- Це дуже трагічна подія. У нас четверо загиблих, чотири чоловіки, - підтвердив Даніель Нездропа з штабу поліції в Отвоцку. Він також заявив, що їхні особи встановлюються. Водій вантажівки не постраждав.

"Він був тверезий", - сказав правоохоронець. Пожежники закінчили витягнути легковий автомобіль до 16-ї години. - Наразі проводяться заходи за участю прокурора: заходи, пов’язані з оглядом трупів на місці аварії, закріпленням слідів та доказів, які дозволять нам з’ясувати обставини цієї трагічної ДТП, - пояснив Нездропа. Водночас на сторінці Млинівської об'єднаної громади повідомили, що двоє загиблих були поляками, а ще двоє - українцями з села Городниця.