Проишествия

Тернополяни масово купують новорічні ялинки в горщиках - Горячие новости

15:11 27 Декабрь Киев, Украина

Тернополяни масово купують новорічні ялинки в горщиках На ялинковому ринку області цьогоріч представлений великий вибір деревини. Відрізняється сортом, розміром, а також – зрізана чи жива в горщику. Як кажуть продавці, ялинки в горшках розбирають як гарячі пиріжки. Цьогоріч їх продають в рамках експерименту.

Обласне управління лісового господарства на продаж виставили півтисячі таких ялинок. Майже усі розкупили. Такі дерева навесні можна висадити у відкритий ґрунт, пише зз. Загалом впродовж передноворічного періоду лісництво планує реалізувати близько 10 тисяч дерев.

Ціни на лісові красуні коливаються від 70 до 120 гривень, вони залежать від висоти лісового дерева. В горщиках дещо дорожчі. «Новорічні ялинки ми вирощуємо на окремих плантаціях, яка сягають 134 гектарів. Цим займаються п’ять державних лісогосподарських підприємств.

Ялинки спеціально вирощуються, щоб стати окрасою Нового року. Від цього ні ліс, ні природа шкоди не зазнає. Ціни на наші ялинки залишаються незмінними вже третій рік поспіль. Рекомендуємо купувати лише легальні ялинки», – зазначив начальник обласного управління лісового господарства Олег Яремко.