Проишествия

Тіла загиблих 11 українців у авіакатастрофі в Ірані готують до відправки додому - Читать в rezonans.info

13:50 17 Январь Киев, Украина

Тіла загиблих 11 українців у авіакатастрофі в Ірані готують до відправки додому У Тегерані завершилась ідентифікація тіл загиблих під час авіакатастрофи українців. Про це повідомили в Міністерстві внутрішніх справ України. 16 січня експерти МВС, які перебувають в Тегерані, отримали ДНК-профілі останків всіх 11 загиблих громадян України. Проводиться підготовка для подальшої передачі їх до України.

За попередньою інформацією передачу тіл 11 загиблих планується здійснити до 19 січня 2020 року. Нагадаємо, 15 рятувальників, 4 слідчих та 3 експерти МВС допомагають іранським колегам розслідувати причини трагедії з Boeing 737. Два експерта-генетика МВС України залишаються в Тегерані до завершення ідентифікації загиблих та повернення родичам. Раніше слідчі Національної поліції України за участю експертів МВС зібрали зразки ДНК родичів загиблих у авіакатастрофі в Тегерані українців.

Нагадаємо, літак Boeing-737 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» розбився уночі 8 січня невдовзі після вильоту з міжнародного аеропорту Імам Хомейні, що на околицях Тегерана. На борту перебували 167 пасажирів та 9 членів екіпажу, усі вони загинули. Серед жертв авіакатастрофи — 11 українців. ЧИТАТИ ТАКОЖ: Волинянка була на борту літака, який розбився в Ірані.