Проишествия

Трагікомедія про материнство: черговий безплатний показ вистави для пенсіонерів у Луцьку. ФОТО - rezonans.info

16:44 17 Ноябрь Киев, Украина

Трагікомедія про материнство: черговий безплатний показ вистави для пенсіонерів у Луцьку. ФОТО Луцькі пенсіонери вкотре долучилися до соціального мистецького проєкту, який реалізовує Громадянський Рух «СВІДОМІ», засновником якого є Андрій Покровський. Так, 16 листопада, лучани поважного віку в рамках проекту «Доступний кіно/театр для пенсіонерів» переглянули виставу «Дитина в дарунок», пише Конкурент. Трагікомедія на 2 дії поєднувала в собі і сміх, і сльози, і любов. «Ніхто не знає, на що здатна жінка заради збереження сім’ї та щастя своїх дітей, коли її душа переповнена почуттям матері-берегині», – зацікавили анонсом глядачів.

Координатор «Доступного кіно/театру для пенсіонерів» Євгеній Мікоян зауважив, що на цю виставу люди зареєструвалися буквально за три дні. «Сьогодні ми показуємо пенсіонерам виставу «Дитина в дарунок». За весь час, що існує проєкт, ця вистава демонструється вперше. Ми мали на неї не аби який ажіотаж.

Сьогодні прийшли, як і реєструвалися, більше 50 людей. Ми й надалі будемо співпрацювати із Волинським драматичним театром і долучати людей похилого віку до культурних подій в місті», – зауважив координатор проєкту. Своєю чергою співзасновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Тарас Шкітер нагадав, що проект існує вже рік. «За цей час пенсіонери Луцька безкоштовно відвідали близько десяти вистав у Облмуздрамтеатрі, який є партнером нашої ініціативи.

Покази вистав відбуваються щомісяця і нам приємно, що коло пенсіонерів, які відвідують вистави, стає ширшим. Проєкт розвивається і не втрачає актуальності через свій соціальний характер, адже таким чином наша команда підтримує пенсіонерів, які, на жаль, не мають фінансової можливості для регулярного культурного відпочинку. Але це не привід відмовити їм у якісному дозвіллі. Запрошую усіх луцьких пенсіонерів реєструватися на наступні театральні вистави», – озвучив Тарас Шкітер.