Проишествия

У Ковелі реконструйовані за кошти субпрроєкту амбулаторії готові до роботи - Расследование редакции

12:54 26 Март Киев, Украина

У Ковелі реконструйовані за кошти субпрроєкту амбулаторії готові до роботи Товариство з обмеженою відповідальністю «Вінницька будівельна компанія», відповідно до підписаних у вересні 2018 року угод, взялося виконувати роботи за лотом №1 тендеру NCB-W-6.1.1.3. З-поміж об’єктів, де цей підрядник здійснить реконструкцію, – приміщення котельні, де запрацює Зеленська АЗПСМ (с.Зелена Ковельського району), та приміщення басейну на вул. Відродження, 12 і нежитлове приміщення на вул. 40 років Перемоги, 11 (обидва – у Ковелі), які стануть АЗПСМ.

Їхня вартість, відповідно, – 5,6 мільйона, понад 8 і трохи більше 4-х мільйонів гривень. Про це інформують на сторінці субпроєкту у фейсбуці. У Ковелі реконструкція – на завершальній стадії, у селі Зелена – роботи виконані на чверть. На дедлайни впливає низка факторів, зокрема і вчасність та в повному обсязі виділення області коштів субвенції.

Сподіваються, що найближчим часом буде відновлено фінансування та проведео розрахунки із надавачем послуг. А оскільки субпроєкт має бути повністю реалізований до осені 2020 року, то своєчасне і в повному обсязі надходження коштів – вкрай важливе для успішного фінішу усіх запланованих заходів. Команда з реалізації субпроєкту впевнена, що на центральному рівні це врахують – і до кінця року медичні працівники переїдуть до усіх оновлених за кошти позики амбулаторій, а пацієнти отримуватимуть медичні послуги в комфортних умовах. Тим паче, що офісні та медичні меблі, медичне обладнання та інструментарій для амбулаторій уже придбані.