Проишествия

У луцькому дитсадку спалах коронавірусу: що відомо про ситуацію - Экстренные новости

19:36 30 Июнь Киев, Украина

У луцькому дитсадку спалах коронавірусу: що відомо про ситуацію На Волині за останню добу діагноз COVID-19 підтвердили у понад пів сотні людей. У дитячому садку №37 Луцька виявили спалах коронавірусу. Захворіли 4 працівників. Серед них і медична сестра.

Нині заклад зачинений, інформує "5 канал". Загалом, на Волині за останню добу діагноз COVID-19 підтвердили у понад пів сотні людей. Серед інфікованих: два працівники тролейбусного депо, двоє вчителів, поштарка та 5 дітей. "Протягом останніх 3 днів фіксується перевищення коефіцієнту інфікування на COVID-19, що становить 22,5, 21,4 і 21,3 відповідно, при рекомендованому не більше 11.

Показник завантаженості ліжок у закладах, визначених для боротьби з COVID-19, зріс із 41 до 56,3, хоча рекомендовано не більше 50", – заявила заступниця голови Волинської ОДА Тетяна Щербак. Нагадаємо, Кабінет Міністрів визначив показник, при перевищенні якого в Україні може бути введений жорсткий карантин. Обмеження можуть посилити, якщо кількість активних хворих на 100 тисяч населення досягне 60 осіб. Через зростання захворюваності уряд продовжив карантин до 31 липня з пом'якшенням з 22 травня. Водночас карантин буде адаптивним.