Проишествия

У Луцьку компанія розпивала алкоголь на дитячому майданчику в час карантину - Читать в rezonans.info

16:08 08 Апрель Киев, Украина

У Луцьку компанія розпивала алкоголь на дитячому майданчику в час карантину Сьогодні, 8 квітня, вдень екіпаж патрульних у Луцьку отримав повідомлення про порушення правил карантину. Йшлось про те, що на вулиці Рівненській компанія з кількох осіб розпивала алкогольні напої на дитячому майданчику. Про це повідомили в пресслужбі патрульної поліції Волині. На місці події поліцейські виявили чоловіків, які вживали спиртне та голосно лаялись.

На вимогу припинити правопорушення ті не відреагували, більше того, почали погрожувати патрульним, лаялись на їхню адресу, вживали нецензурну лайку, поводились зухвало й агресивно. Двоє чоловіків почали шарпати поліцейських та намагалися завдати їм ударів ногами, однак до них було застосовано спеціальні засоби та з метою забезпечення провадження у справі затримано. У Луцькому відділі поліції на обох оформили ряд адмінматеріалів за: - ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство), - ст.

185 КУпАП (злісна непокора законній вимозі поліцейського), - ст. 178 КУпАП (розпивання алкоголю у громадському місці), - ст. 175-1 КУпАП (куріння тютюнових виробів у громадському місці), - ст. 44-3 КУпАП (порушення правил карантину)..