Проишествия

У Луцьку відкрили перший в Україні центр легкоатлетичних метань. ФОТО - Это удивило всех

09:28 04 Июль Киев, Украина

У Луцьку відкрили перший в Україні центр легкоатлетичних метань. ФОТО У Луцьку 2 липня відкрили перший в Україні сертифікований центр легкоатлетичних метань. Про це повідомляє пресслужба Федерації легкої атлетики у Волинській області. Це ще одна сходинка до розвитку королеви спорту в регіоні. Похвалитися умовами для метань, які дозволяють прийняти національні та міжнародні змагання поки в країні мало хто може.

Центр відкрили на базі Луцького національного техуніверситету (ЛНТУ), у ньому можна виконувати всі види метань, розміщено три сектори – для метання диску й молота, спису і штовхання ядра. Тільки півроку знадобилося Федерації легкої атлетики України та ЛНТУ, щоб втілити умови Меморандуму, який підписала федерація та технічний виш. Як і домовлялися, йдеться про розвиток легкої атлетики і розбудову інфраструктури в університеті та регіоні. Роботи із створення центру провадив виш і компанія «Спортелітбуд» (вона й профінансувала велику кількість витрат).

Сертифікований сектор для метань Dima Sport надала центру Федерація легкої атлетики України (незабаром центр отримає від ФЛАУ і велику кількість обладнання та снарядів для метань). Сектор для метання спису «Спортелітбуд» обладнав покриттям швейцарської фірми Konipur. Сектор для штовхання ядра — Polanik. В найближчих планах ЛНТУ і ФЛАВО — побудова поруч метального центру сертифікованого стадіону із 400-метровою доріжкою.