Проишествия

У Львові поліцейський зворушливо освідчився колезі у День святого Валентина. ВІДЕО - Последние новости

06:03 15 Февраль Киев, Украина

У Львові поліцейський зворушливо освідчився колезі у День святого Валентина. ВІДЕО У Львові поліцейський Олег під час урочистого шикування зробив пропозицію руки і серця коханій−патрульній, з якою вони разом уже вісім років. Дівчина сьогодні, окрім бажаного освідчення, отримала й звання лейтенанта. Зворушливе відео опублікували на сторінці патрульної поліції Львівської області у фейсбуці. Як зазначається, про освідчення патрульна навіть не здогадувалась.

мар’яна халак разом з колегами урочисто отримала погони лейтенанта. заспівавши гімн, її знову викликали на середину плацу. Аж тут її коханий, заступник командира роти третьої батальйону Олег Соловій, тримаючи в руках оберемок троянд та каблучку, зробив дівчині пропозицію руки та серця. Патрульна не стримуючи сліз радощів, відповіла “так”.

Колеги-поліцейські аплодували закоханим, вітаючи їх. “Сьогодні ми стали свідками зародження нової сім’ї. Тепер Олег та Мар’яна оберігатимуть наше місто вже у новому статусі, статусі подружжя. Вітаємо”, − кажуть у поліції.