Проишествия

У Тернопільській райраді вирішили ліквідувати спортивну школу та бібліотеку - Горячие новости

15:15 27 Декабрь Киев, Украина

У Тернопільській райраді вирішили ліквідувати спортивну школу та бібліотеку На сесії районної ради вирішили ліквідувати діяльність трьох установ, які підпорядковуються установі. Йдеться про Районну дитячо-юнацьку спортивну школу, Центр професійного розвитку педагогічних працівників та районну бібліотеку. Як зазначив голова райради Віктор Козорог, ці об’єкти не погодилась фінансувати жодна з громад. А через малий бюджет райради утримувати ці установи не зможуть, повідомляє "Суспільне".

"Бачимо ряд закладів, які довелось ліквідувати, бо не було розуміння, що громади мають їх перейняти у повній мірі. Але ми будемо по цьому звертатись, будемо відстоювати інтереси людей, які працюють там. Не усуваємося, готові до діалогу, будемо працювати в цьому напрямку", – розповів Козорог. Виконувачка обов’язків директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників Галина Кубелко каже, на цю установу минулого року виділили понад 3 мільйони гривень.

В ній працюють 17 людей: "Сьогодні мені дуже боляче. Ми готувалися до такого рішення, ми дуже багато про це говорили і консультувалися із керівництвом районної ради до цього часу, і вже з новопризначеним головою. Ми розуміли, що таке рішення буде неминуче, але воно є дуже болісне для всіх моїх колег і для мене особисто також". Директор районної дитячо-юнацької спортшколи Олександр Шум каже – в нього працюють 10 тренерів: "Як звичайний громадянин дивлюся на це негативно, бо таке рішення дещо обмежує дітей в занятті спортом.

Але тішить те, що тренери наші перейдуть працювати в інші громади". Директорка Тернопільської районної бібліотеки Ольга Василюк каже – в їхньому фонді є 15 тисяч книг: "Нині залишається тих 11 людей і одна людина в декреті, і ми нікому не потрібні. Хоча, до нинішнього дня ми ще надаємо Білецькій громаді всі послуги. Ми обробили багато книжох, що їм надійшли, створили їхній каталог, ми їх навчаємо.