Проишествия

У тернопільській школі №8 проведено капітальний ремонт їдальні та встановлено нове обладнання для харчоблоку - СМИ rezonans

23:12 23 Ноябрь Киев, Украина

У тернопільській школі №8 проведено капітальний ремонт їдальні та встановлено нове обладнання для харчоблоку Впродовж останніх двох років у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Тернополя проводяться активні роботи з капітального ремонту приміщень харчоблоків і їдалень та оновлення матеріально – технічної бази. Загалом такі роботи проведено в 11-ти закладах загальної середньої освіти, а днями у школі №8 встановили нове сучасне обладнання у їдальні. «Щороку ми намагаємося проводити капітальні ремонти у навчальних закладах міста та оновлювати їхню матеріально-технічну базу. У школі №8, зокрема, цього року проведено модернізацію обладнання харчоблоків і шкільної їдальні та встановлено нову потужну вентиляційну систему.

Оновлено електрообладнання для харчоблоків також у тернопільських школах №№ 2, 5, 6, 8, 10, 18, 21 та ТПШ «Ерудит», – повідомляє міський голова Сергій Надал. – Придбання обладнання для харчоблоків проводиться на умовах співфінансування з Державним фондом регіонального розвитку, відповідно до якого 70% вартості проєкту фінансується за кошти освітньої субвенції, а 30% – з бюджету Тернопільської громади». До слова, цього року в усіх 32-ох школах Тернополя встановлено бювети з питною водою, а також проводяться роботи щодо оновлення шкільного меню. .