Проишествия

Убивці ланей у Воротневі використовували високотехнологічні засоби для пониження шуму - Читать всем на rezonans

15:02 03 Декабрь Киев, Украина

Убивці ланей у Воротневі використовували високотехнологічні засоби для пониження шуму Убивці самок ланей у Воротнівському лісництві використовували високотехнологічні засоби для пониження шуму, адже не було чутно жодного пострілу. Про це повідомила УНІАН речниця Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Світлана Думська. Нагадаємо, на території Воротнівського лісництва ДП "Ківерцівське ЛГ" невідомі вбили 7 ланей. Виявив тіла тварин 2 грудня близько 11:00 години під час обходу вольєра лісівник Воротнівського лісництва ДП "Ківерцівське лісове господарство".

За словами Думської, убитих самок понад рік тому привезли із Сарн Рівненської області спеціально для розведення. «Лісівники припускають, що вбивці використовували високотехнологічні засоби для пониження шуму, так як не було чутно жодного пострілу», - зазначила вона. Убито молодих тварин, їм близько чотирьох років. Найближчим часом їх мали випускати на волю.

«Це дуже жорстоко! Це ж вольєр, тварини були в закритому середовищі і вбити їх було дуже легко. Вони були напівручними, не боялися людей. Мисливці так не зроблять. Це просто вбивці», - підкреслила Думська.