Проишествия

Українцям показали, як виглядатиме електронний паспорт. ФОТО - СМИ rezonans.info

21:25 14 Февраль Киев, Украина

Українцям показали, як виглядатиме електронний паспорт. ФОТО Міністр цифровий трансформації України Михайло Федоров показав прототип електронного українського паспорта, який незабаром має з'явитися в мобільному додатку «Дія». Отримати цифровий документ зможуть власники закордонного паспорта або ID-картки. Власникам внутрішнього паспорта старого зразка — у вигляді книжечки — ця опція буде недоступна, - пише Громадське. З допомогою електронного паспорта можна буде пересуватися по країні на поїздах і літаках, ідентифікувати свою особу в держустановах, отримувати посилки на пошті і т.д.

У паспорті буде розміщений QR-код, так само, як в електронних правах і техпаспорті. «Ми довго обговорювали дизайн паспорта. Що потрібно виносити на лицьову сторону, що сховати в розгорнуте відображення за натиском (там буде схована вся-вся інформація: строк дійсності, стать, громадянство та інше). Нам здається, що найголовніші дані паспорта: фото, ПІБ, номер документа.

Все інше можна сховати. Тому, на відміну від водійських посвідчень, ми збільшили фото (вбили ідею його збільшення за натиском)», — зазначив Федоров. Він додав, що остаточний варіант дизайну поки що не готовий. .