Проишествия

Українські відпочивальники застрягли у кілометрових заторах - Выбор редакции rezonans

22:57 11 Июль Киев, Украина

Українські відпочивальники застрягли у кілометрових заторах Оскільки на більшість закордонних курортів українцям дорога поки закрита, вони штурмують вітчизняні. Так утворюються кілометрові затори. Літо у розпалі, а в Україні триває адаптивний карантин через COVID-19. Так, вже традиційно для вихідних, на трасах, що ведуть до заповітного моря, розтягнулися кілометрові затори, пише "24 канал".

Йдеться, зокрема, про трасу Харків – Сімферополь. Дорога не витримує такого напливу автомобілів, відтак, на ній від самого ранку 11 липня утворилися тягучки. Затори розпочинаються у Запорізькій області. Про це з посиланням на місцеві ЗМІ.

Зокрема, завмерла автоділянка у напрямку курортної Кирилівки. Приблизна протяжність затору становить 5 кілометрів, пише «Інформатор». Втім, причина полягає не лише у масовому потоці автівок. Велика тягучка виникла відразу за Запоріжжям, поблизу селища Балабіно. Тягнеться вона фактично до села Григорівка.

Річ у тім, що на одній із ділянок дороги ведуться ремонтні роботи, тож водіям залишається менше місця для проїзду. Затори почали виникати у Запорізькій області ще 10 липня. Тоді на цій же трасі біля селища Василівка сталася прикра аварія. На проїжджій частині збили чоловіка, що працював на ремонті дороги.

Його намагалися реанімувати, втім – марно. Робочий помер на місці подій. Водіїв просять бути максимально обачними на дорогах і заздалегіть прораховувати маршрут поїздок до моря. Окрім основної сімферопольської траси, є кілька об’їзних шляхів, якими і радять користуватися, аби розвантажити трасу.