Проишествия

В квартирі у центрі Житомирі виявили труп одинокого чоловіка, в поліції пояснили, чому вони не ламали двері - Спец проект rezonans

00:23 11 Август Киев, Украина

В квартирі у центрі Житомирі виявили труп одинокого чоловіка, в поліції пояснили, чому вони не ламали двері У Житомирі поліція відмовилася відкривати двері в квартиру одинокого інваліда, який зачинився зсередини й не відповідав на телефонні дзвінки.Про це Житомир.info вранці 10 серпня розповів директор Житомирського міського територіальний центр соціального обслуговування міської ради Анатолій Сахневич.«Сьогодні стався такий випадок: соцпрацівник прийшла до інваліда І групи о 8-1 ранку, він не відкриває двері, в неї є ключ, вона його вставляє, але там з середини вставлений ключ. Вона дзвонить йому на мобільний телефон – трубку не бере, дзвонить на стаціонарний – теж не бере, вона дзвонить в поліцію: хай відкриють двері, може він ще живий. Зазвичай, приїжджали представники ДСНС, поліція, звали сусідів і ламали двері. Було багато людей, який забирали «швидка» й вони дякували, що їх врятували.

А тут в поліції сказали: поки не буде чутно трупного запаху – ми зламувати двері не маємо права», - розповів Анатолій Сахневич.Він наполягав, що цю ситуацію треба висвітлити, щоб наступного разу у таких випадках не казали чекати, поки піде трупний запах. Директор центру також уточнив, що двері в квартиру все ж зламали – чоловік був мертвим.«Якби о 8 ранку ми відкрили двері, то може він був би ще живий», - наголосив Сахневич під час телефонної розмови об 11:30.Ситуація, про яку розповів директор Житомирського міського територіальний центр соціального обслуговування міської ради, була в будинку на вулиці Малій Бердичівській.В головному управління Національної поліції у Житомирській області Житомир.info підтвердили, що зазначений виклик дійсно був і пояснили, як відкривають двері до помешкання у таких випадках.«Ситуація була не зовсім така, як розповіли в територіальному центрі. Надійшло повідомлення на «102» й на місце події прибув наряд патрульних поліцейських, вони з’ясували ситуацію й викликали слідчо-оперативну групу і рятувальників. Поліцейські не мають права проникати до чужого житла, зламувати замки, відчиняти двері без надзвичайної ситуації, або відомостей про те, що в квартирі вчиняється злочин які там знаходяться підозрювані у вчиненні злочину, яких переслідували.